Logo BK Lipník n/B

Týmy


Muži A  Muži B  Kadeti U17  Žáci U15  Mladší minižáci U12  Přípravka  Ženy  Kadetky U17  Starší žákyně U15  Starší minižákyně U13


Starší minižákyně U13


aktuální sezóna  sezóna 2017/2018


2017 / 2018

28. 4. 2018 - BK Lipník n.B. - TJ LOKO Krnov
28:38 a 23:57
Dne 28.4.2018 jsme hostily holky z Krnova. Zvláště v prvním zápase jsme byli pro soupeřky víc jak vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme měli kvůli zranění mimo dvě vysoké hráčky a bylo to znát. Díky špatnému zakončování ve vyložených šancích, nekolektivnímu pojetí hry-kdy holky si nepřihrají a hrají jako by byli na hřišti sami si holky kazí celkový dojem ze hry(snažíme se na tréninzích na tom pracovat, ale zatím marněL ). Také se ve druhých zápasech projevuje špatná fyzická kondice hráček, která je způsobena slabším přístupem v tréninzích a nekolektivní hrou. Už je před holkami poslední dvou utkání a tam se snad holky předvedou v plné síle.

Soupiska

číslo dresu jméno hráče post výška váha
  Pumelová Johana      
  Chlápková Eliška      
  Funková Kristýna      
  Hájková Kateřina      
  Szczyrbová Hana      
  Víšková Veronika      
  Horáková Alena      
  Funková Karolína      
  Zbončáková Eva      
  Abrahámková Natálie      
  Mikulášková Bára      
  Nakielná Julie      
  Osmančíková Nela      
  Kotková Renáta      
  Volná Blanka      

22. 4. 2018 - Basket Valmez - Lipník n.B.
52:19 a 68:14
Dne 22.4.2018 odehráli „tygřice“ další kolo proti Val. Meziříčí. V těchto zápasech jsme tahali jednoznačně za kratší konec. Hlavně bylo zarážející jak se hráčky, které mají táhnout tým k lepšímu pojetí hry ke hře postavily ledabyle. Pořádně se nerozběhly a neměli zaujetí do hry, jak v útoku, tak v obraně. Snad se nad sebou zamyslí a budou opět předvádět výkony na které mají.

18. 4. 2018 - BK Lipník n.B.- Gepardi Rožnov p.R.
43:44 a 38:36
Dne 18.4.2018 přijeli holky z Rožnova . Oba dva zápasy byly vyrovnané a když už byl průběžný výsledek rozdílný, tak vždy domácí „tygřice“ tahali za delší konec. Pokaždé rozhodovala neskutečná koncovka, když první zápas prohráli domácí košem v poslední sekundě. Holky to naštěstí nepoložilo a zabojovali a díky tomu opět v infarktovém závěru vyhráli.

14. 4. 2018 - BK Lipník n.B. - TJ OP Prostějov
31:28 a 24:19
Dne 14.4.2018 jsme hostily holky z Prostějova. Ty přijeli v počtu osmi hráček. V prvním zápase od začátku vyhrávali „tygřice“, bohužel v závěru hosté vyrovnali a posledním útokem se holkám nepovedlo svrhnout vítězství na domácí stranu a přišlo na řadu prodloužení ve kterém domácí od začátku vedli a nenechali si vítězství vzít. Druhý zápas dokonce hosté hráli jen s pěti hráčkami a neměli nikoho na vystřídání a přesto zvítězili. Domácí družstvo prostřídalo všechny hráčky i ty, které víceméně začínají. I přesto měli zvítězit. Bohužel se projevila dlouhodobá slabina družstva a tou je neproměňování vyložených příležitostí. Zvlášť u starších hráček je to mrzuté. Díky vítězství v prvním zápase máme cenný skalp lídra tabulky.

7. 4. 2018 - BK Lipník n.B. - TPS Přerov
50:34 a 53:29
Dne 7.4.2018 proběhlo derby s Přerovem. Ten přijel jen s osmi hráči, z toho byli dva kluci. Jen díky jim, když byli na hřišti s námi trochu držel Přerov vyrovnanou partii. V momentě, když hráli hosté jen s holkami, tak „tygřice“ zcela ovládali hru a bez problémů vyhráli oba zápasy.

17. 3. 2018 - Basket Ostrava - Lipník n.B.  
32:22 a 49:28
Dne  17.3.2018 odehráli „tygřice“ další kolo proti  favorizované  Ostravě. V prvním zápase jsme chtěli překvapit a „ vše“ podřídily na výsledek. Nenastoupily v  tomto  zápase všechny holky a Ostravě jsme zle zatápěli. Bohužel výsledek ovlivnila špatné zakončování a bylo neuvěřitelné kolik jednoznačných šancí  jsme neproměnily.
Ve druhém zápase, jsme už jako obvykle střídali a zahráli si i holky, které začali hrát až tento rok. I přesto a hlavně sami sobě dokázali, že v obraně nejsou do počtu. V útoku to je horší, ale to se časem zlepší, budou- li na sobě pracovat. 
Těmito zápasy jsme ukončily tzv. anglický týden, kdy jsme hráli sobota, středa, sobota.  Bohužel stále doplácíme na spoustu promarněných šancí. Tygřice ukázali vzestupnou tendenci, lepší kombinační hru a zlepšující obranu, za což zaslouží pochvalu.

14. 3. 2018 - BK Lipník n.B. - BK Havířov
6:23 a 39:41
Dne 14.3.2018 jsme na své půdě hostily  holky z Havířova. V prvním zápase holky nemohli najít recept na obranu hráčky s číslem 41, která naším „tygřicím“ dala sama přes polovinu bodů a zbylé body zařídila také, když spoluhráčkám nahrávalo do jasných šancí. Také v obraně pomáhala svým spoluhráčkám naprosto famózně. Bez ní byl soupeř naprosto „bezzubý“.
Druhý zápas, měl ale naprosto jiný průběh. Tygřice si vypomáhali v obraně, měli lepší procento střelby. Díky tomu jsme soupeřky dokonale zaskočily. Najednou holky viděli, že soupeřky lze potrápit-ožila i lavička a domácí děvčata si zápas užila. Zato soupeřky  se,  až do posledního hvizdu báli o výsledek.

11. 3. 2018 - BK Příbor - Starší minižákyně U13
21:30 a 45:24
Dne 11.3.2018 odehráli „tygřice“ další kolo proti Příboru. Tento soupeř je pro nás jeden z mála hratelných soupeřů. V prvním zápase jsme málem prohráli díky neproměňování šancí. Snahu holkám nelze upřít, bojovaly a také díky tomu, bylo utkání od druhé půle v naší režii. Zahráli si bez problémů i holky z lavičky. Díky tomu jsme ušetřily i sil. O to větší bylo zklamání z vývoje v druhém zápase. Holky nastoupily bez zaujetí, uspokojily se s jednou výhrou a víceméně soupeři dovolily vyhrát zápas. Tím pádem jsme se od holek z Příbora v tabulce nevzdálily. Zvláště neproměňování šancí je u některých hráček až neuvěřitelné a z přístupu některých hráček jako trenér jsem také zklamán. Snad se holky nad sebou zamyslí a začnou předvádět hru na kterou mají.

25. 2. 2018 - BK Frýdek Místek - Starší minižákyně U13
65:23 a 53:18
Dne 25.2.2018 odehráli „tygřice“ další kolo proti Frýdku Místku. Frýdek, který nastupuje v soutěži se staršími holkami, nás moc herně nepřevyšoval. Sice to tak výsledkově nevypadá, ale pravidelně jsme střídali všechny hráčky, což o soupeřovi nelze říct a starší holky odcházeli ze hřiště, až byly zápasy víceméně rozhodnuté. Je potřeba zapracovat na lepší týmovém pojetí hry a nahrávání si. Zvláště u starších holek to je problém. Dalším a velkým protihráčem byla zima v tělocvičně, kdy diváci seděli v zimních bundách a čepicích. Což jsem snad ani nezažil a to hodně pamatuji. Holky za přístup a bojovnost zaslouží pochvalu.

6. 1. 2018 - SBŠ Ostava - Starší minižákyně U13
15:34 a 29:16
Dne 6.1.2018 nás na své půdě hostily v 10. kole holky Z Ostravy. Po svátcích jsme téměř v plné síle nastoupily pro naše holky v nezvyklý čas. Což vůbec nevadilo a pokračovali ve zlepšených výkonech i v novém roce. První zápas „tygřice“ zahráli jako z partesu a nebylo jim co moc vytknout. 
Ve druhém zápase už byla znát horší fyzická příprava a kromě první čtvrtiny jsme zbytek zápasu tahali za kratší konec a nakonec i prohráli. I přes prohru jsme odjížděli spokojeni a holky si zaslouží pochvalu.

10. 12. 2017 - Starší minižákyně U13 – BK Příbor
20:30 a 31:20
Dne 10.12.2017 jsme na své půdě hostily v 9. Kole BK Příbor. V těchto utkáních jsme měli výškovou převahu, ale hlavně v prvním utkání, kdy jsme koš doslova obstřelovali a holky se předháněli v neproměňování šancí hostům doslova darovali vítězství. Ve druhém zápase i když to tak ze začátku nevypadalo, se již procento úspěšných střeleckých pokusů zlepšilo. Také se zlepšila obrana a přibylo množství získaných balónů. Díky tomu „tygřice“ vyhráli druhý zápas v soutěži.
Holky si zaslouží pochvalu, za zvýšení agresivity v obraně, vždyť větší polovina týmu, by stejnou věkovou soutěž mohla hrát i příští rok. Co musíme zlepšit je jednoznačně koncovka.

2. 12. 2017 - TBS Přerov - Starší minižákyně U13 
53:34 a 31:34
Dne 2.12.2017 odehráli „tygřice“ 8.kolo v derby s rivalkami a chlapci z Přerova. Přerov je jediným týmem v soutěži, ve kterém nastupují i chlapci. První zápas se našim holkám moc nevyvedl. Zvykali si především na rychlost chlapců. Ve druhém zápase holky předvedly co umí a na co mají a v během jeho průběhu jednoznačně vedli. Soupeř bohužel vyrovnal a v infarktovém závěru-9 sekund před koncem, jsme díky úspěšným trestným hodům strhli vítězství na svou stranu. Díky bojovnosti a zlepšení, jsme tak mohli slavit první vítězství v soutěži.

Sponzoři

| |
|
©BufiLR